TV02W700-HF
MFR.Part #
TV02W700-HF
JLCPCB Part #
C2445464
Description
-55℃~+150℃ 1.77A 113V 1uA 200W 70V 77.8V TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS