TV04A510JB-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
TV04A510JB-G
JLCPCB Part #
C2446052
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.85A 400W 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS