CZRU52C30
MFR.Part #
CZRU52C30
JLCPCB Part #
C7450872
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@23V 150mW 250Ω 28.5V~31.5V 30V 80Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS