TV04A300JB-HF
MFR.Part #
TV04A300JB-HF
JLCPCB Part #
C3705136
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.26A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS