ATV02W260B-HF
MFR.Part #
ATV02W260B-HF
JLCPCB Part #
C2443791
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W@10/1000us 26V 31.9V 4.75A@10/1000us 42.1V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS