ASMF4L16CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ASMF4L16CA-HF
JLCPCB Part #
C5151525
Package
SOD-123FL
Description
15.4A 16V 19.7V 1mA 26V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS