TV30C110J-G
MFR.Part #
TV30C110J-G
JLCPCB Part #
C2447208
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 164.84A 18.2V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS