ATV02W160-HF
MFR.Part #
ATV02W160-HF
JLCPCB Part #
C2446681
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 200W 26V 7.69A TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS