ATV02W140-HF
MFR.Part #
ATV02W140-HF
JLCPCB Part #
C3706403
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 200W 23.2V 8.62A TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS