CZRUR52C36
MFR.Part #
CZRUR52C36
JLCPCB Part #
C7450944
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@27V 150mW 250Ω 34.2V~37.8V 36V 90Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS