ASMBJ11CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ASMBJ11CA-HF
JLCPCB Part #
C20184684
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 33A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us Bidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS