ASMAJ200CA-HF
MFR.Part #
ASMAJ200CA-HF
JLCPCB Part #
C20184622
Description
-55℃~+150℃ 1.2A@10/1000us 1uA 200V 247V 324V 400W@10/1000us Bidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS