ASMAJ15A-HF
MFR.Part #
ASMAJ15A-HF
JLCPCB Part #
C20184608
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.4A@10/1000us 18.5V 24.4V 400W@10/1000us 5uA Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS