ASMAJ11A-HF
MFR.Part #
ASMAJ11A-HF
JLCPCB Part #
C20184594
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 22A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS