ACPDQC12V-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
ACPDQC12V-HF
JLCPCB Part #
C2443462
Package
SOD-923F(0402)
Description
-40℃~+125℃ 12V 12pF 17V 1A@8/20us 25V 25W@8/20us 2uA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-923F(0402) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS