ABZT52C8V2-HF
MFR.Part #
ABZT52C8V2-HF
JLCPCB Part #
C3765698
Description
1 Independent 15Ω 500mW 7.7V~8.7V 700nA@5V 8.2V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS