CZRUR52C4V3-HF
MFR.Part #
CZRUR52C4V3-HF
JLCPCB Part #
C7455456
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 150mW 4.09V~4.52V 4.3V 500Ω 5uA@1V 95Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS