3.0SMCJ10A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ10A-HF
JLCPCB Part #
C3707218
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 176.5A 17V 3kW 5uA TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS