1.5KE300A-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE300A-G
JLCPCB Part #
C2624749
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 256V 285V 3.62A 414V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS