XGL6020-681MEC
MFR.Part #
XGL6020-681MEC
JLCPCB Part #
C5837797
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
13.7A 16.7A 5.5mΩ 680nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS