XGL6060-153MEC
MFR.Part #
XGL6060-153MEC
JLCPCB Part #
C3911489
Package
SMD,6.7x6.5mm
Description
15uH 31.1mΩ 5.8A 7.4A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.5mm Power Inductors ROHS