0805CS-270XGLC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0805CS-270XGLC
JLCPCB Part #
C38841159
Package
0805
Description
2.58GHz 250mΩ 27nH 500mA 55@500MHz Wire-wound chip inductor ±2% 0805 Inductors (SMD) ROHS