XAL6030-331MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL6030-331MEC
JLCPCB Part #
C5380174
Package
SMD,6.5x6.3mm
Description
2.3mΩ 20A 30A 330nH AEC-Q200 ±20% SMD,6.5x6.3mm Power Inductors ROHS