XFL3012-153MEC
MFR.Part #
XFL3012-153MEC
JLCPCB Part #
C3911756
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 1A 483mΩ 650mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS