SER2915H-103KL
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
SER2915H-103KL
JLCPCB Part #
C19276042
Package
SMD,27.9x19.8mm
Description
1.86mΩ 10uH 20A 21.5A ±10% SMD,27.9x19.8mm Power Inductors ROHS