MSS1048-683MLC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
MSS1048-683MLC
JLCPCB Part #
C22433167
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.7A 1.88A 176mΩ 68uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS