XFL3012-223MEC
MFR.Part #
XFL3012-223MEC
JLCPCB Part #
C3911490
Package
1212
Description
22uH 520mA 630mΩ 800mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 1212 Power Inductors ROHS