LPS6225-333MRC
MFR.Part #
LPS6225-333MRC
JLCPCB Part #
C38483269
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 260mΩ 33uH 650mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS