XFL2010-683MEC
MFR.Part #
XFL2010-683MEC
JLCPCB Part #
C17602397
Package
SMD,2x1.9mm
Description
190mA 210mA 3.98Ω 68uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2x1.9mm Power Inductors ROHS