DO1813H-472MLD
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
DO1813H-472MLD
JLCPCB Part #
C19191643
Package
SMD,8.8x6.1mm
Description
2.2A 2.6A 4.7uH 54mΩ ±20% SMD,8.8x6.1mm Power Inductors ROHS