AGP2923-153KL
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
AGP2923-153KL
JLCPCB Part #
C39426115
Package
插件-4P,26.9x16.9mm
Description
15uH 19A 2.3mΩ 23A ±10% 插件-4P,26.9x16.9mm Power Inductors ROHS