0402DC-11NXJRW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0402DC-11NXJRW
JLCPCB Part #
C3223409
Package
0402
Description
1.45A 11nH 78.2mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS