1812LS-683XJLC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
1812LS-683XJLC
JLCPCB Part #
C22416438
Description
16MHz 180mA 40@2.5MHz 68uH 6Ω Wire-wound chip inductor ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS