1008HQ-4N1XJRC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
1008HQ-4N1XJRC
JLCPCB Part #
C47654170
Package
1008
Description
1.6A 4.1nH 50mΩ 6.2GHz 75@1500MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1008 Inductors (SMD) ROHS