0603HP-6N8XGLW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0603HP-6N8XGLW
JLCPCB Part #
C22410373
Description
1.4A 42@250MHz 42mΩ 5.8GHz 6.8nH Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS