XGL5050-222MEC
MFR.Part #
XGL5050-222MEC
JLCPCB Part #
C3911524
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
10.7A 13.8A 2.2uH 8.2mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS