0201DS-5N5XJEW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
0201DS-5N5XJEW
JLCPCB Part #
C3911690
Package
0201
Description
285mΩ 330mA 5.5nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS