CMSV60R180S6ZD
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSV60R180S6ZD
JLCPCB Part #
C49208406
Package
DFN-8(8x8)
Description
1 N-channel 1.4nF 165mΩ@10V 180W 20A 28.6nC@10V 2pF 4.5V 40pF 600V N-Channel DFN-8(8x8) MOSFETs ROHS