CMD100N03B
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMD100N03B
JLCPCB Part #
C6939668
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 120W 3.2nF 300pF 30V 350pF 3V 4mΩ@10V 67nC N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS