CMSA90DP03
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA90DP03
JLCPCB Part #
C49208403
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 190pF 2 P-Channel 2.2nF 2.5V 255pF 30V 58nC 8.4mΩ@10V、11.2mΩ@4.5V 80W 90A P-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS