CMSA63P04L
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMSA63P04L
JLCPCB Part #
C5371901
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 11mΩ@10V 3.6nF 40V 500pF 63A 74W DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS