MBR10200CT
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
MBR10200CT
JLCPCB Part #
C19077058
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@200V 110A 200V 950mV@5A TO-220 Schottky Diodes ROHS