CMA20N50
Extended
Manufacturer
Cmos
MFR.Part #
CMA20N50
JLCPCB Part #
C5337949
Package
TO-3P
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 20A 260mΩ@10V 280W 2V 35pF 4nF 500V 69nC TO-3P MOSFETs ROHS