CMD50N06N
MFR.Part #
CMD50N06N
JLCPCB Part #
C20625150
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100pF 14mΩ@10V 2.4nF 2.4nF 34nC@10V 3V 50A 60V 75W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS