KF950TA-9.52-3P
Extended
Manufacturer
Cixi Kefa Elec
MFR.Part #
KF950TA-9.52-3P
JLCPCB Part #
C19711789
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~22 1kV 1x3P 3 3P 41A 8 9.52mm M3 插件,P=9.52mm Screw Terminal Blocks ROHS