KF78CM-13.0-7P
MFR.Part #
KF78CM-13.0-7P
JLCPCB Part #
C964691
Package
Plugin,P=13mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~18 13mm 1x7P 40A 6 7 750V 7P Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=13mm Barrier Terminal Blocks ROHS