KF58C-10.0-5P
MFR.Part #
KF58C-10.0-5P
JLCPCB Part #
C707696
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 12~22 1x5P 32A 4 5 5P 750V Black Mid Terminal Straight With Cover Plate 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS