KF55RM-10.0-8P
MFR.Part #
KF55RM-10.0-8P
JLCPCB Part #
C964314
Package
Push-Pull,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10mm 10~18 1x8P 2-Side 32A 4 750V 8 8P Black Right Angle 弯插,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS