KF55HM-10.0-10P
MFR.Part #
KF55HM-10.0-10P
JLCPCB Part #
C964310
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 10mm 10~18 1x10P 2-Side 32A 4 750V Black Mid Terminal Straight 插件,P=10mm Barrier Terminal Blocks ROHS