KF45S-9.5-5P
MFR.Part #
KF45S-9.5-5P
JLCPCB Part #
C964232
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~22 1x5P 2-Side 32A 4 5 5P 750V 9.5mm Black Side Mount Straight 插件,P=9.5mm Barrier Terminal Blocks ROHS